[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/g/ - Technologijos

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

2020/07/20 naujos taisyklės
| Nesimato naujų temų/atsakymų, JS neveikia? Bandykite perkrauti puslapį su CTRL+F5 (privers naršyklę rodyti naujausią puslapio versiją).

Failas: 1550948288093.jpg (45,96 KB, 620x413, stallman (2).jpg)

 No.1

Nu ką seniai, kuris iš jūsų naudoja pingvinus linuxus

 No.2

>linux
kdl naudoti linux, kai windows daug geriau?
>DauGiaUU viruSu!!!
nebuk debilas ir negausi

 No.3

>>2
šitas, bet neironiškai.

 No.4

as irgi taip pat realiai, septynti langai ultimate. prosta padariau tema nes nieko nebuvo

 No.5

>>1
Įdiek Haiku.

 No.6

Tiesiog norėčiau interject akimirką. Ką jūs, nurodančių, kaip Linux, tai, GNU/Linux, arba, kaip aš neseniai imtasi, sako, kad ji, GNU plius Linux. "Linux" yra ne operacinės sistemos pas save, o kitą nemokamai komponentas visiškai veikianti GNU sistema, sudaryta naudinga GNU corelibs, "shell", komunalinių paslaugų ir gyvybiškai sistemos sudedamųjų dalių, sudarančių visą OS, kaip apibrėžta POSIX.

Daugelis kompiuterių vartotojų paleisti modifikuota versija GNU sistema kiekvieną dieną, nesuvokdami. Per savotiška įvykių posūkio, versija GNU kuris yra plačiai naudojamas šiandien yra dažnai vadinamas "Linux", ir daugelis jos naudotojų nežino, kad tai iš esmės yra GNU sistema, sukurta GNU Projektui.

Ten tikrai yra "Linux", ir šie žmonės yra naudojant jį, bet tai tik sistemos dalis, jie naudoti. "Linux" branduolio: programa sistemą, kuri paskirsto mašinos išteklių kitas programas, kad paleisti. Branduolys yra esminė operacinė sistema, tačiau nenaudingas savaime; jis gali veikti tik tada, atsižvelgiant į visa operacinė sistema. Linux yra paprastai naudojama kartu su GNU operacinės sistemos: visa sistema yra iš esmės GNU su Linux pridėta arba GNU/Linux. Visos vadinamosios "Linux" distribucijų yra tikrai paskirstymo GNU/Linux.

 No.7

>>6
niekam nerūpi

 No.12

>>1
Arch Linuxą, nes aš noriu tapti programuotoju.

 No.13

>>6
botai, pls

 No.18

tjk windausu nenaudojimas mane padaro produktyviu zmogumi
archai mane isgelbejo nuo depresijos

 No.20

>>4
>septynti langai ultimate

Septyni langai "Enterprise" geriau – galima aktyvuoti KMS metodu, nereikia naudoti žydiško DAZ loaderio.

KMS aktyvaciją galima įvykdyti kokioje nors lokalaus tinklo dežėje įdiegus atvirojo kodo KMS serverį "vlmcsd", ir jis aktyvuos visus tavo "Enterprise" edicijos žydlangius lokaliam tinkle.
Tereikia kiekvienoje iš dėžių, grojančių Žydlangius, nurodyti KMS serverio adresą (o jei naudoji specialų servisų paskelbimo protokolą, net to nereikia).

Aš pats vlmcsd įdiegiau savo namų maršrutizatoriuje, kuriame įdiegta speciali Lūniksais paremta DD-WRT programinė įranga. Tad visos dėžės, prisijungiančios prie mano lokalaus tinklo, automatiškai gauna prieigą prie KMS serverio.

 No.67

Failas: 1553199356291.webm (906,92 KB, 480x360, WednesdayOS.webm)

>>1
Tiesiog paliksiu šitą čia

 No.68

>>12
antrinu Archa bet tik del to kad visi rase jog sunku kaip pirma linuxa naudot o as issukius priimantis tryhardas[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / biz / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]