[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]

/pol/ - Politika

Vardas
El. paštas
Tema
Komentuoti
Failas
Slaptažodis (Failų trynimui.)

2020/07/20 naujos taisyklės
| Nesimato naujų temų/atsakymų, JS neveikia? Bandykite perkrauti puslapį su CTRL+F5 (privers naršyklę rodyti naujausią puslapio versiją).

Failas: 1631704609255.jpg (293 KB, 1920x1280, antikorupcijos-komisijos-i….jpg)

 No.3612

>TS-LKD - Angelos Merkel wanna be like partija
>Iškart sudaro koaliciją su Zoomerių partija su max left idėjomis
>Visa žiniasklaida, telikas vadina juos "konservatoriais"
Lietuvos politika in a nutshell

 No.3613

Failas: 1631704668412.png (222,31 KB, 1335x966, ClipboardImage.png)


 No.3615

Fui blet kokia ji baisi ewwwwww. Įsivaizduokit kiek ji seksualinės frustracijos patiria dėl to, kad jos tokios šlykštynės nepisa niekas ir net bybio fotkių neatsiunčia nieks. Tokie žmonės, ypač bobos, tiesiog negali tinkamai valdyti valstybės

 No.3616

Tai Vokietijos CDU ar britų konservatoriai įteisino tos pačios lyties santuokas. Bet šiaip konservatizmas yra ne tas pats kaip tradicionalizmas ar konservatyvumas. Realiai konservatizmo daug rūšių yra, o Europoje konservatizmas = liberalus konservatizmas.

>Iškart sudaro koaliciją su Zoomerių partija su max left idėjomis


Kultūriniai klausimai sudarant koalicijas neesminiai, o šiaip konservatoriai + liberalai yra įprasta europietiška centro dešinės koalicija. Laisvės partija propaguoja neoliberalias ekonomines idėjas, tai kairieji įsižeistų, jei Laisvės partiją priskirtum prie jų gretų.

 No.3621

>>3615
Žmogus-arklys tokia baisi kad net su dviejų metrų pagaliu joks vyras nepistų. Baisiausias dalykas apie ją kad ji visus savo kompleksus ir frustracijjas išlieja politine forma

 No.3623

>>3612
Kas Lietuvoje yra laikoma konservatyviomis idėjomis? Pagal eilinį pilietį tai suprantama kaip jų tėvų ir senelių mastysena ir to meto socialinės ir kultūrinės vertybės. Tačiau konservai valdžioj su tata priešaky būtent yra priešiški to meto (pagrinde sovietinės okupacijos laikotarpis) idėjoms ir mastysenai, net jeigu tai neliečia politikos, konservai būtent palaiko liberalios Europos idėjos kurias stūmė nuo pat ES įkūrimo (pirmiausia ekonominės zonos o paskuo sąjungos). Tata priešinosi okupacijai ir rusams vien dėl to kad tuo metu nebuvo galima prastumti vakarietiškų globo homo idėjų, tikrai ne dėl laisvos ir nepriklausomos Lieuvos (nepriklausomos nuo rytų IR nuo vakarų). Čia iškyla didžiulė problema nes dauguma nesupranta kad konservų partija turi visiškai kitokias vertybes (liberalias 1960-1990 ES 'vertybes) negu eilinis konservatyviai nusiteikęs Lietuvis.

 No.3626

>>3623

>Tata priešinosi okupacijai ir rusams vien dėl to kad tuo metu nebuvo galima prastumti vakarietiškų globo homo idėjų, tikrai ne dėl laisvos ir nepriklausomos Lieuvos (nepriklausomos nuo rytų IR nuo vakarų).


Nežinau, ką tu čia turi omeny, bet TS-LKD ilgą laiką niekaip nebuvo liberali. Pvz., dar 2008–2012 kadencijoje jie priėmė Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą, kuris kažkuo primeną tą Rusijoje priimtą įstatymą prieš „gėjų propagandą“.

Sakyčiau, Tėvynės sąjunga galutinai suliberalėjo prieš 2016 m. Seimo rinkimus, po Masiulio skandalo. Iki to skandalo Liberalų sąjūdis turėjo aukštus reitingus, gal dar aukštesnius nei TS-LKD, ir kai įvyko tas skandalas, matyt TS-LKD nusprendė gaudyti liberalų rinkėjus, patys suliberalėdami.

Tik dar reikėtų pabrėžti, kad suliberalėjo būtent Tėvynės sąjungos sparnas. Krikdemai, kaip buvo konservatyvūs, tokie ir liko, tik tiek, kad jie neturi lemiamos įtakos partijoje. Nors tokie krikdemai kaip Kasčiūnas ar Saudargas yra gana ryškūs partijos veidai.[Grįžti][Eiti į viršų] [Katalogas] [Post a Reply]
Ištrinti įrašą [ ]
[ * ] [ a / b / t / ž / tv ] [ pol / g / fa / fo / mu / int ] [ mega ] [ talpykla ] [ ] [ twitter ]